Performans İyileştirme

Neden İhtiyacım Var ?

Çalıştığınız makinaya donanım eklediğiniz halde sorun devam mı ediyor ? Hala kaynağa ihtiyaç mı duyuyorsunuz ? Ve sorunu tespit edemiyor musunuz ? Zaman zaman nedenini teşhis edemediğiniz sistemin cevap veremez duruma geldiği sorunun neden kaynaklandığını bilemiyor musunuz ?

Bana Ne Katacak ?

Sorunun kaynağı tespit edilip sorun çözülecek. Sorun bir index eksikliğinden mi uygulamadaki bir dkod blogundan mı ya da donanım yetersizliğinden mi bunun cevabını alacaksınız. Çok uzun zaman alan işlemler iş akışınızı yavaşlatan işler çözülmüş olacak. Çalışma yapılırken bilgi transferi yapılacaktır. Bir nevi ilgili personel performans çalışması ile ilgili bir eğitimde almış olacaktır. Donanımınızı ve uygulamanızın çok daha verimli hızlı çalıştığını göreceksiniz. Sadece bazı ayarlarla herşey çok daha iyi olacaksa neden bu çalışmayı yapmıyoruz değil mi ?

Çalışma Nasıl İlerleyecek ?

Çalışma yapılırken bir yandan da personele perfomans çalışması ile ilgili bilgi aktarımı yapılır. Öncelik sizin sıkıntı yaşadığınız yerlerde olmak üzere sizin belki de farkında olmadığınız çok kaynak tüketen sorgular bulunup iyileştirme işlemi yapılır. Verilerinizin disk üzerindeki durumlarından sunucunun kaynaklarına kadar detaylı inceleme yapılır. Çalışmadan önceki metrikler ile çalışmadan sonraki metrikler hakkında bir rapor edinirsiniz.

Kaç Günlük Bir Çalışma Olacak ?

Adam/Gün olarak ücretlendirilir. Projenin kaç gün süreceği, kapsamına göre değişiklik gösterir.