ARYASOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Aryasoft olarak Veri Platformları, Bilgi Teknolojileri ve İş Zekası konularında çok geniş bir yelpazede çözümler sunabilmekteyiz. 10 yılı aşkın deneyimimiz ve büyük ölçekli birçok projeyi başarıyla tamamlamış olmamız ile Ülke ve Dünya çapında hizmet verebilen referanslarımız, tecrübe ve yetkinliğimizin en büyük kanıtıdır.

  • Misyonumuz, sürdürülebilir, katma değeri yüksek; hızlı ve kaliteli çözümler sağlayarak müşterilerimizi Dünya ölçeğindeki rekabette bir adım öne taşımaktır.
  • Vizyonumuz, sektörel ihtiyaçları güncel olarak tespit edip bu ihtiyaçlara ve hızla değişen rekabet koşullarına uygun, yenilikçi teknolojiler ile çözümler sunmaktır.
  • Özellikle çok büyük veri hacmine sahip (VLDB) kurumların bir numaralı çözüm ortağı olan şirketimiz, kesintisiz veri merkezi taşıma hizmeti, ses getiren iş zekası çözümleri ve Remote DBA hizmeti bir adım öne çıkmaktadır.
Bizimle Başarı Kazanın !

Bizi daha iyi tanıyın!

10

İş Ortağı

20

Tamamlanmış Proje

5

Ürün

Neden ARYASOFT ?

Mükemmeliyet

Yaptığımız her işte mükemmeliyeti hedeflemekteyiz. Sunduğumuz çözümün günümüz teknoloji hızına eş değer, gelişime açık ve ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak istiyoruz.

Güven

Sistemlerinizin ya da verilerinizin sizin yıllar içerisinde biriktirmiş olduğunuz emeğin bir sonucu olduğunu gerek endüstriyel gerekse kurumsal gelişmelerin katma değerli bilgiden geçtiğini çok iyi bilmekteyiz.

Sahiplenme

10 yılı aşkın IT tecrübemizle çözmek istediğiniz problem ya da iyileştirmek istediğiniz sistemleriniz hakkında soruna sizin yanınızda (tarafınızdan bakarak) olarak sorunun tanımını/teşhisini doğru yapmak istiyoruz.

Fiyat/Performans

Analizi doğru yapılan bir projenin maliyetlendirmesi de analize bağlı olarak yapılacaktır. Farklı esnek sözleşme türleri sunarak, işinize değer katan uzun vadeli bir iş ortaklığı olmayı planlıyoruz.

Girişimci Ruhu

Sektörel ihtiyaçları karşılamak ve geliştirmek için girişimci ruhumuz ile sürekli öğrenmeye açık bir ekibiz. İçimizdeki öğrenmeyi görev edinmiş amatör ruhu hiçbir zaman kaybetmek istemiyoruz. Bizi yarışta tutan güç bu ruhtur.

Açık kaynak

İhtiyacınız olan çözüm açık kaynak kodlu bir yazılımla sağlanabiliyorsa size lisans maliyetlerinden de kurtarmayı planlıyoruz. Sunmuş olduğumuz özel bir çok yazılımı dünyaya açık kaynaklı bir şekilde açmaktayız.