ARYASOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Hizmetlerimiz

Şirketimiz, kurumların gelişim süreçlerinden daha hızlı şekilde karmaşıklaşan, yukarıda bahsedilen tüm süreçlerin her aşamasında, Ankara ve tüm Türkiye’de etkin çözümler üretebilmektedir. Yaptığı projelerinde sürdürülebilirlik, yönetilebilirlik, birlikte çalışabilirlik esaslarını her zaman için en ön planda tutarak, gelecekte çıkabilecek ihtiyaçları da bugünden belirleyerek, ilgili standartlara uygun olarak iş zekası ve iş analitiği çözümleri oluşturmakta ve uygulamaya koymaktadır.

SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis gibi veri tabanı sistemleri için konusunda uzman personellerle yerinde, uzaktan, çağrı bazlı ve 7×24 teknik destek ve uzaktan sistem yönetimi gibi hizmetler sunmaktayız.

Rekabetin kıyasıya olduğu, veriyi anlamlandırmanın ticari başarıya etkisinin inanılmaz arttığı içinde olduğumunuz bu bilgi çağında size iş hayatınızda neredeyse her gün aldığınız kararlarda yardımcı oluyoruz.

Sunucularınız çeşitli regülasyonlara, harici ve/veya dahili denetimlere tabi ise, çeşitli nedenlerle tam zamanlı bir veritabanı yöneticisini kadroya almak istemiyorsanız veya giriş/orta seviye bir veritabanı yöneticiniz var fakat

Günümüz rekabetçi piyasasında her konuda bir uzman ile çalışmak neredeyse olmazsa olmaz. Ancak kalifiye personelin yüksek maliyetleri nedeniyle firmalar bünyesinde bir dba (veri tabanı yöneticisi) barındırmakta zorlanmaktadır.

Bizimle Başarı Kazanın !

Bizi daha iyi tanıyın!

10

İş Ortağı

20

Tamamlanmış Proje

5

Ürün