HA/DR

Neden İhtiyacım Var ?

Bazı departmanlardan sistem gitti işlerimiz durdu şeklinde şikayetler oluyorsa, veri kaybı yaşayacağınızı düşüyorsanız, systemin çalışıyor ancak bazı çekincelerimiz var, kurumsallaşmamızda veri güvenliğinin önemi çok büyük vb.

Çalışma Nasıl İlerleyecek ?

Var olan veri tabanı sistemlerinin mimarisi incelenir. Olası riskler çıkarılır. Hizmet kesintisi ve veri kaybıyla ilgili analiz çalışması yapılır. Elinizdeki donanım, lisans ve imkanlara uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir çalışma planı olusturulur. Amacımız mümkün mertebe size donanım yatırımı yaptırmadan fiyat/performans oranı yüksek bir çözüm sunmak. Bu noktada cloud çözümlerindeki deneyimlerimiz maliyetlerinizi düşürme aşamasında ciddi bir avantaj yaratacaktır

Bana Ne Katacak ?

Veri tabanı sistemlerinizin her zaman operasyon olması, elinizdeki donanım kaynaklarını efektif kullanmanızı sağlayacaktır. her zaman cevap vermesi elinizdeki donanımı efektif kullanmanızı sağlayacaktır. Işlerinizi yürütürken sistemimiz çalışmıyor şu kadar günlük veri kaybettik tarzı tüm iş akışınızı durduracak size yapmakta olduğunuz işten alıkoyacak faktörlerden kaçınmış olursunuz. Kurumsallaşmanızda yapılması gereken adımlardan bir tanesini daha yapmış olacaksınız.

Kaç Günlük Bir Çalışma ?

Ücretlendirme Adam/gün olarak olarak ücretlendirilir. Projenin kaç gün süreceği kapsama göre belirlenir.